Blog > Komentarze do wpisu

Miesiącznica

Nie, nie miesiączka. Dzisiaj jest miesiącznica moi najmilsi, 3miesiące w szpitalu non stop. Myślę, że mój rekord 4,5miesięcy będzie wkrótce pobity przez moją osobę;D może jakiś konkurs na najdłuższą kurację z nagrodami drodzy sponsorzy? Ucieszyłabym się nawet z kilograma pomarańczy;] A tak poważnie to jeszcze trochę i przybiję piątkę Adze w wariatkowie.

Apropos rankingów, przedstawiam rezultaty naszych wybitnie obiektywnych testów na nutridrinkach, narady były długie pełne sprzeczek, ale oto wyniki:

miejsce I - Smak malinowy - malinowa rozkosz;D aż się tylko prosi o "duże kawałki owoców"

miejsce II - Smak pomarańczowy - sok pomarańczowy z mlekiem, bardzo interesujący

miejsce III - Smak czekoladowy - mleczne kakao.

Tak czy siak, zresztą jak wszystko inne, mają też swoje zady. Są turbo drogie, buteleczka 200ml 8zł, smaki: truskawkowy i neutralny są, wg Ali, wymiotogenne. Smak jabłkowy jest najgorszym "nutri juicem" jaki doświadczył mój przełyk.

A i nasza Aga wróciła z psychiatryka. Chyba nikt jej nie powiedział, że znowu ma zmiany na mózgu, dobrze, że się nie wygadałam. Szczerze, nie poznałam jej. Przytyła 10kg w 1,5miesiąca, ma puce jak niemowlak i brzuszek jak big-mama. Spuchła po psychotropach, jedno oko ma w połowie zamknięte. I twarz przekrzywioną. Trochę się jąka też. Ogólnie spodziewałam się gorszego stanu, a ona całkiem na luzie opowiada o wariatkowie. Podobno to jedyny szpital, gdzie można palić na luzaku.

Czekam na 3. chemię, 3 chemię pod rząd, oni sobie ze mnie kpią.

Mój pomnik ma być z marmuru jakby co. A kwiaty tylko świeże albo żadne;] Cmentarz na Junikowie ujdzie, tylko jakiś ładny zakątek poproszę.

_______________________________________________________________________________

wtorek, 16 października 2012, dotiblox

Polecane wpisy

  • ;-)

    Dr : Dorotka jakieś nowe dolegliwości? D: No jeśli mam narzekać to... Dr: Wyniki zaczynają Ci rosnąć, co prawda bardzo wolno, ale rosną. D: !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Następny punkt programu...

    Zapalenie płuc. 2 razy musiał RTG przyłóżkowy na kółkach zrobić mi zdjęcie, bo na pierwszym byłam niewyraźna;D jak w reklamie rutinoscorbinu. Nie spałam przez 2

  • Another day (in paradise) ;P

    Zorientowałam się dzisiaj, że brakuje mi pozornie głupiej rzeczy: możliwości otwarcia okna. Nie dość, że grzejnik wysusza powietrze to jeszcze przecież mam klim

Komentarze
2012/10/16 19:46:23
Witaj, zbierałem się napisać jakiś komentarz, ale jakoś schodziło a to trzeba się zarejestrować a to coś innego, zresztą nie wiem czy to dobrze zabrzmi ale wydawało mi się że chyba na tamten czas nie potrzebowałaś komentarzy dobrych czy złych, zawsze czytając co napisałaś a śledzę twoje opowieści już dość długo miałem wrażenie że to ty dajesz siłę innym, nam którzy czytamy, znajomym z sali szpitalnej i choć pisałaś kiedyś o księżach ,wierze, ja czułem w tobie bardzo dużo wiary, wiary w szczęśliwe zakończenie choroby , że będziesz zdrowa i skończysz studia, pisałaś że Alę odwiedzało nawet 7 osób na dzień a my czytając twoje wpisy ,czujemy się właśnie tak, że odwiedzamy ciebie(tak barwnie opisywałaś szpital) tak że możesz być pewna że choć myślami jesteśmy z tobą i może czasem modlitwą , kończę bo może się okazać że napiszę więcej od ciebie, ja choruję na PBS ale glivec działa i od lutego jest ok,
pozdrowienia :-) Marian
-
2012/10/16 20:27:09
ładnie napisane Marian, ja się też czuję jakbym Doti odwiedzała codziennie i jakoś tak codziennie o tym myślę... I czuje się jak debil, że przeżywam jakieś głupie swoje problemy... Nie znam Cię, ale jesteś dla mnie wspaniałą osobą :) Trzymam kciuki najmocniej jak tylko potrafię!!!